HAKKIMIZDA


Öncelikli hedefimiz tüketicilerin alışıla gelmiş asansör problemleri ve bakımcı firmayla yaşadıkları sıkıntıları tamamen ortadan kaldırmaktır.

Renkli, güvenilir ve sağlıklı bir asansör kullanımı için ASGÜVEN ASANSÖR 'ü seçin. Hak ettiğiniz ilgi ve alakayı, ihtiyaç duyulan güveni ve emniyeti sağlamak için tüm çalışanlarımız ve İdari personelimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten mutluluk ve onur duyacaktır.
VİZYONUMUZ;

GENEL VE MESLEKİ AHLAK KURALLARINDAN ÖDÜN VERMEDEN İNSAN HAYATINA SONSUZ SAYGI DUYMAK, YETENEKLİ VE DENEYİMLİ KALICI KADROMUZLA DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET VEREN REFERANS ASANSÖR KURUMU OLMAK

MİSYONUMUZ;

İNSANIN EN ÖNEMLİ VARLİK OLDUĞU BİLİNCİYLE, ULUSLAR ARASI KALİTE STANDARTLARINDA ASANSÖR HİZMETİ ÜRETEREK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ MÜKEMMEL SEVİYEYE GETİRMEK.

Asansör sadece dikey çalışma sistemi mantığında işlev gösteren bir mekanizma değildir. Asansör güvenliği özellikle sağlanması gereken bir sistemler topluluğudur.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

NECATİ TOPCU

GENEL MÜDÜR

+90 (212) 321 33 18

FETHİYE ERDEN

GENEL SEKRETER – İNSAN KAYNAKLARI

+90 (212) 321 33 18

info@asguvenasansor.com

OSMAN SÖĞÜT

İSTANBUL 1. BÖLGE SORUMLUSU

+90 534 593 17 98
ASGÜVEN ASANSÖR; ARIZA,BAKIM,MONTAJ,REVİZYON,PERİYODİK KONTROL, AYLIK KONTROL RAPORU, YEDEK PARÇA VE TSE-MMO BELGELERİ VE ASANSORLE İLGİLİ HER KONUDA HAFTANIN 7 GÜNÜ 24 SAAT BOYUNCA KESİNTİSİZ HİZMET VEREN PROFESYONEL ASANSOR FİRMASIDIR.
Asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar; bu durumda hem seyahat kalitesini, hem binanın değer kaybetmesi açısından sistemin yenilenmesini gerektirir.
TELEFON NUMARASI:

+90 212 321 33 18

EMAIL ADRES

info@asguvenasansor.com